içinde , , ,

Kangal Çoban Köpeği Vs Çoban Köpeği

Kangal Çoban Köpeği Vs Çoban Köpeği

Kangal Çoban Köpeği Vs Çoban Köpeği Hakkında Hikaye :

Bir zamanlar, Van Gölü’nün kıyısında, iki çoban köpeği yaşıyormuş. Bunlardan biri Kangal Çoban Köpeği ve diğeri ise Çoban Köpeğiymiş. İki köpek de sahiplerine çok sadık ve çalışkanlıkları ile biliniyorlarmış.

Bir gün, çobanlar hayvanları güderken Kangal Çoban Köpeği, Çoban Köpeği’ne “Seninle bir yarış yapalım mı?” diye sormuş. Çoban Köpeği gülerek cevap vermiş, “Elbette yarışabiliriz ama sen büyük bir köpeksin ve sen daha güçlüsün. Benim seni yenmem mümkün olmaz.” Kangal Çoban Köpeği, sinirlenmiş, “Seninle yarışmak istemiyorum artık. Sen korkak bir köpeksin” diye cevap vermiş.

Ertesi gün, çobanlar hayvanları güderken, birden hızlı bir şekilde iki köpek ortadan kaybolmuş. Sahipleri, köpekleri aramak için göle, ormana ve çevresindeki tarlalara gitmişler. Nihayetinde, iki köpeği karşı karşıya gelirken görmüşler.

Kangal Çoban Köpeği ve Çoban Köpeği, uzun bir süre yarışıyorlarmış ve sonunda Kangal Çoban Köpeği kazanmış. Ama Kangal Çoban Köpeği, Çoban Köpeği’ni kutlamamış veya onunla dalga geçmemiş. Tersine, Çoban Köpeği’ni kucaklamış ve ona “Sen güçlüsün, cesursun ve çalışkanlığınla her zaman en iyisi olacaksın. Seninle birlikte çalışmak benim için büyük bir onur” demiş.

O günden sonra, Kangal Çoban Köpeği ve Çoban Köpeği birlikte çalışmaya devam etmişler ve birbirlerine her zaman saygı ve sevgiyle yaklaşmışlardır. Ve böylece, iki köpek arasındaki rekabet, dostluğa dönüşmüş ve birbirleriyle ivedi şekilde çalışmaya devam etmişlerdir.

Hero

Yazar admin

Years Of MembershipUp/Down VoterContent AuthorList MakerEmoji Addict

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kangal Çoban Köpekleri Ve Koyunlar

Kangal Çoban Köpekleri Ve Koyunlar

Anadolu Çoban Köpeği Uzun Koşu